ANTAGON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTAGON

OGAME.CZ
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 intergalaktická výzkumná siť

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Silent




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 15. 11. 07

intergalaktická výzkumná siť Empty
PříspěvekPředmět: intergalaktická výzkumná siť   intergalaktická výzkumná siť Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 10:32 am

ahoj,no tak já s tím mám taky docela problém,jak to teda je,mám na domovský na 1 lvl a pak na jiné planetě mám výzkumnou lab. na 9lvl ale ta je jen obyč,tak jak to teda funguje,co z toho budu mít?Díky za odpoved Silent
Návrat nahoru Goto down
Zapp Brannigan




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 01. 08

intergalaktická výzkumná siť Empty
PříspěvekPředmět: Re: intergalaktická výzkumná siť   intergalaktická výzkumná siť Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 10:04 pm

Mno hae.. Dyš máš vyzkoumanou IVS 1. lvl tak se ti to sčítá.. Tzn: Na domovský máš laborku na 10 lvlu a na druhý planetě na 9, tak se to počítá jako dyby si na tý hlavní měl výzkumku na lvlu 19...
Návrat nahoru Goto down
Silent




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 15. 11. 07

intergalaktická výzkumná siť Empty
PříspěvekPředmět: Re: intergalaktická výzkumná siť   intergalaktická výzkumná siť Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 10:18 am

no jo,tak ale proč potom ještě nemám na domovské gravitonovou tech,když ta je od vyzkumky lvl 12?když se to teda sčítá?to bych přeci měl 19 ne?
Návrat nahoru Goto down
RabbitSoldier




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 25. 10. 07

intergalaktická výzkumná siť Empty
PříspěvekPředmět: Re: intergalaktická výzkumná siť   intergalaktická výzkumná siť Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 11:53 pm

Kratí se jen čas na technologie to neplatí to si musíš postavit tu 12 na domovkej abys mohl ... to by to pak bylo moc dobrý Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





intergalaktická výzkumná siť Empty
PříspěvekPředmět: Re: intergalaktická výzkumná siť   intergalaktická výzkumná siť Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
intergalaktická výzkumná siť
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Intergalakticka vyzkumna siet

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANTAGON :: Volná konverzace :: Pokec-
Přejdi na: