ANTAGON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTAGON

OGAME.CZ
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nová verze

Goto down 
+2
Fullhause
StandaxXx
6 posters
AutorZpráva
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 9:34 pm

Tak co si myslíte o tý nový verzi Question
Mě to připadá docela dobrý.
U toho obchdníka kterýho si přivoláte za temnou hmotu můžete smněnovat zboží.
A ty průzkumy sou taky hodně dobrý. Dobrý je na nich že tam můžete najít
i temnou hmotu.
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 11:24 pm

to znie celkom dobre ze mozes najs aj temnu hmotu teraz si mylsim ze to bude trochu lepsie ked si ju nebudem musiet kupovat sice ja som si ju ani raz nekupil sak naco ale je to vcelku good ako nie ze by nebola potrebna ale si mylsim zbytocne vyhodene prachy za jej nakup
Návrat nahoru Goto down
Hostage




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 12:26 am

Zdá se to jenom mě nebo ta expedice má moc důsledne rozm***t dosavadní rozložení sil, takže naříklad už nebude nutný útočit v takovým měřítku?
Návrat nahoru Goto down
Hostage




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 12:30 am

Aby nevznikla mílka, já této nové možnosti tleskám všemi deseti cheers
Návrat nahoru Goto down
Kubka




Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 26. 11. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 4:14 pm

jen se chci zeptat, ty expedice, k cemu sou a jak je muzu provest?
Návrat nahoru Goto down
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:38 pm

kód:
Potkali jsme podivného vetřelce v malé lodi, který nám dal bednu Temné hmoty výměnou za jednoduché matematické výpočty.
Získáno Temná Hmota 171.

Záznam z lodního deníku obsluhy komunikace: Zdá se, že tato část vesmíru nebyla zatím prozkoumána.

No tohle se mi libi Laughing afro Cool
Sice ji neni moc ale pořád lepší než jí kupovat Wink
Návrat nahoru Goto down
pepe




Po?et p?ísp?vk? : 98
Join date : 23. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:15 pm

No tak to je mazec. Co s nima budu dělat??? :-))

Nalezli jsme zbytky po předchozí expedici! Naši technici se pokusí znovu zprovoznit některé z těchto lodí.

Následující lodě jsou nyní součástí letky:
Malý transportér 1
Špionážní sonda 82
Návrat nahoru Goto down
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:42 pm

tak to sem nevedel ze muzes dostat i lode Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:54 pm

StandaxXx napsal:
tak to sem nevedel ze muzes dostat i lode Very Happy
ja som dostal 4 bitevni krizniky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 9:57 pm

Na mě zaútočili už:
Nějací primitivní barbaři na nás útočí z lodí, které se snad ani loděmi nedají nazvat. Pokud bude situace vážnější, budeme nuceni opětovat palbu.

Záznam z lodního deníku obsluhy komunikace: Je to skvělý pocit poprvé prolétat neprozkoumaným sektorem.

Vyhrál sem to bez stráty lodě ale škoda že sem nic nenašel.

A btw. kolik tam toho posíláte a jakej máte level expedice?
Návrat nahoru Goto down
Antagon.cz

Antagon.cz


Po?et p?ísp?vk? : 151
Join date : 22. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 4:26 am

pepe napsal:
No tak to je mazec. Co s nima budu dělat??? :-))

Nalezli jsme zbytky po předchozí expedici! Naši technici se pokusí znovu zprovoznit některé z těchto lodí.

Následující lodě jsou nyní součástí letky:
Malý transportér 1
Špionážní sonda 82
pepe s toho si nic nedělej mě to ted taky přitáhlo asi 90 špionážních sond - takže už jich mám celkem na domovský asi 150...no ale co,oni se hodí a hlavně zadarmo....jak na vánoce od ježíška co ? Laughing santa
Návrat nahoru Goto down
pepe




Po?et p?ísp?vk? : 98
Join date : 23. 10. 07

Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 9:15 am

Antagon.cz napsal:
pepe s toho si nic nedělej mě to ted taky přitáhlo asi 90 špionážních sond - takže už jich mám celkem na domovský asi 150...no ale co,oni se hodí a hlavně zadarmo....jak na vánoce od ježíška co ? Laughing santa

Nojo, ale já to zkusil znova a přineslo mim jich to další 90!!! :-( Škoda, že se nedá sondama útočit. :-)
Mimochodem, když sondou zaútočíš, samozřejmě o ni přijdeš, ale nevzniknou ani trosky. trochu divný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová verze   Nová verze Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová verze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANTAGON :: Volná konverzace :: Pokec-
Přejdi na: