ANTAGON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTAGON

OGAME.CZ
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hromadná zpráva

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 3:14 pm

Lidi jak se piše v alianci hromadná zpráva?
A jaký má pravomoce Poručík?
Předem dík za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 8:45 pm

tak ta hromadna sprava sa da pisat az od urcitej hodnosti takze asi tak a da sa pisat asi az od kapitana alebo nejak tak sa mi zda
Návrat nahoru Goto down
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 12:31 pm

A jaký pravomoci má teda poručík Question
Je tam napsáno že má mít malé pravomoce.
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 1:57 pm

StandaxXx napsal:
A jaký pravomoci má teda poručík Question
Je tam napsáno že má mít malé pravomoce.
tak to ja ti neviem povedat sak skus napisat cez forum Antagonovi sukromnu spravu a tu mu tak napises ze si najdes jeho prispevok a das to MP Idea
Návrat nahoru Goto down
Ampos




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 12. 11. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 8:27 pm

Ahoj muže mi prosím někdo říct k čemu mi jsou sklady kovu atd.dík confused
Návrat nahoru Goto down
pepe




Po?et p?ísp?vk? : 98
Join date : 23. 10. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 10:30 am

Ampos napsal:
Ahoj muže mi prosím někdo říct k čemu mi jsou sklady kovu atd.dík confused

Čím vyšší level skladů máš, tím víc surovin můžeš uskladnit. Když se podíváš do záložky suriviny, tak to ukazuje, kolik ti těží doly za hodinu a taky kapacitu skladů. No a právě ta kapacita záleží na levelu skladů. Myslím, že to u těch skladů i píšou...
Návrat nahoru Goto down
Ampos




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 12. 11. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 4:33 pm

dik
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 11:02 pm

no ja viem na co su sklady ale aj tak neviem ci to je bug alebo co ale aj ked sa mi zaplnia sklady tak mi to proste tazi suroviny dalej a plnou rychlostou tak ako ked mam miesto v skladoch king
Návrat nahoru Goto down
StandaxXx




Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 25. 10. 07

Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 12:40 pm

Fullhause napsal:
no ja viem na co su sklady ale aj tak neviem ci to je bug alebo co ale aj ked sa mi zaplnia sklady tak mi to proste tazi suroviny dalej a plnou rychlostou tak ako ked mam miesto v skladoch king

To mě taky jen je to číslo napsaný červeně. Ale newim nejvíc sem mel asi 7k navíc.
Radši je stejně stavim.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hromadná zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hromadná zpráva   Hromadná zpráva Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hromadná zpráva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANTAGON :: Volná konverzace :: Pokec-
Přejdi na: