ANTAGON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTAGON

OGAME.CZ
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 šílený čekání...

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Antagon.cz

Antagon.cz


Po?et p?ísp?vk? : 151
Join date : 22. 10. 07

šílený čekání... Empty
PříspěvekPředmět: šílený čekání...   šílený čekání... Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 7:02 am

Co se mě nestalo : objevil jsem planetu kde bylo nějakých 400 000 kovu,950 000 krystalů,550 000 deuteria. A ještě navíc Letka která na šrot vydá tak za mega pomalu. A víte jak to dopadlo ??? Dopadlo to patem ,v posledním kole mu už zbýval jen planetární štít ale prostě pat !!! No a já přišel o 30 velkých transportérů. zbylo mě jich ze 44 13.....Takže ted jsem musel čekat až se ta letka vrátí domů mezi tím začít vyrábět transportéry jako blázen,čekat až se mě vrátí další transportéry s íček a znovu to tam poslat. Mohl jsem se na to vys*at ale to by mě to někdo určitě vybral. Takže jsem musel čekat až do ted než to dám zase dohromady - jediný kdo si zatím nahrabal bylo 30 popelářů které jsem na to vyslal. Jo a škoda že není vzůru Respex protože je to hned vedle něj - člověče měl jsi hned vedle sebe planetu co měla pomalu dva miliony zdrojů a mega v letce a ty tam spíš Rolling Eyes


Naposledy upravil dne Fri Oct 26, 2007 7:23 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Antagon.cz

Antagon.cz


Po?et p?ísp?vk? : 151
Join date : 22. 10. 07

šílený čekání... Empty
PříspěvekPředmět: Re: šílený čekání...   šílený čekání... Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 7:20 am

Tak už tam letím ale dal jsem dohromady jen 37 nákladáků,počítám že ještě nějaké mě sestřelí - tohle tam má : Kov: 435.249 Krystaly: 903.946
Deuterium: 555.233 Energie: 2.547 - no říkám skoro dvě mega.....

Špionáž vykazuje zprávy o abnormalitách v atmosféře planety, což by vysvětlila aktivita v posledních 15 minutách.
Letky (tu jsem vyřezal,bylo z ní pomalu mega,ještě se tam něco válí,nezrecykloval jsem úplně všechno)
Velký transportér 11
Obrana
Raketomet 375 !!!! Lehký laser 62
Málý planetární štít 1 Velký planetární štít 1
Antibalistické rakety 20 Meziplanetární rakety 1
Návrat nahoru Goto down
zax001




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 19. 06. 08

šílený čekání... Empty
PříspěvekPředmět: Re: šílený čekání...   šílený čekání... Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 9:38 am

Zdar Všem! Díky za přijetí. To čekání na suroviny je dlouhý. není nějaký způsob na urychlení? Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Antagon.cz

Antagon.cz


Po?et p?ísp?vk? : 151
Join date : 22. 10. 07

šílený čekání... Empty
PříspěvekPředmět: Re: šílený čekání...   šílený čekání... Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 3:25 am

zax001 napsal:
Zdar Všem! Díky za přijetí. To čekání na suroviny je dlouhý. není nějaký způsob na urychlení? Děkuji
ne bohužel ale můžem ti vypomoct,pro tebe je ted dobrá každá tisícovka Wink Ale chci vidět aktivitu a snahu,pak ti klidně něco pošlu. Noobů co se vezou už mám docela dost. Pojedeš a budeš se snažit a budeš mít mojí plnou podporu. Co znamená snažit ? Minimálně jednou denně se na to podíváš aspon na půl hodiny,spíš dýl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





šílený čekání... Empty
PříspěvekPředmět: Re: šílený čekání...   šílený čekání... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
šílený čekání...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANTAGON :: Volná konverzace :: Pokec-
Přejdi na: