ANTAGON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANTAGON

OGAME.CZ
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 propad

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hostage




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 10. 07

propad Empty
PříspěvekPředmět: propad   propad Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 4:18 pm

Dnes o půlnoci jsem se propadl o 48 míst, a chtěl bych se zeptat, jestle to může být tím, že jsem kolonizoval a následně opustil 2 planety (60 a 90 polí). Asi to zní jako signifikantní že ano, jen jsem chtěl mít jistotu. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
pepe




Po?et p?ísp?vk? : 98
Join date : 23. 10. 07

propad Empty
PříspěvekPředmět: Re: propad   propad Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 5:09 pm

Může, pokud jsi na nich něco měl, tak to znamenalo body. Když jsi to zrušil (opustil), o ty body jsi přišel. A nebo prostě jen ty za tebou hodně mákli a dostali se před tebe. :-)
Mimochodem, dokud jsem se nedostal do 1. pětistovky, měl jsem jen jednu planetu! To znamená, že jsem ji měl už dost slušně vybavenou. A klidně jsme napadal lidi v ranku o dost lepší, než já, protože měli spoustu planet, celkové body se jim posčítali a měli víc než já, ale při tom na těch planetách neměli nic moc, bez problémů jsem je zvládal. Měli těch bodů hodně, ale roztroušené. A co pdradí útočníka víc 3 gaussy na každé ze 6 planet, nebo 18 gaussů na jedné jediné? Za stejnou cenu!
Návrat nahoru Goto down
Hostage




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 10. 07

propad Empty
PříspěvekPředmět: Re: propad   propad Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 8:43 pm

Díky, takhle jsem o tom nepřemýšlel... Potřeboval jsem další důl na krystaly, ale je pravda, že ani na tý první nic nemám:(
Každopádně, ač jsem na 4500 místě, tak mám farmu, která je na 1500 lol! (ano, je to i)
Návrat nahoru Goto down
Fullhause




Po?et p?ísp?vk? : 51
Join date : 22. 10. 07
Age : 36

propad Empty
PříspěvekPředmět: Re: propad   propad Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 8:49 pm

a ked opustis nejaku svoju koloniu tak sa ti pridaju suroviny na tvoju hlavnu planetu??
Návrat nahoru Goto down
Hostage




Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 10. 07

propad Empty
PříspěvekPředmět: Re: propad   propad Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 10:06 pm

Ne, jen přijdes o všechno, co jsi na ni měl + cena kolonizační lodě (10k železa, 20k krystalů a 10k deuteria) Naštěstí jsem tam nic neměl ale 40k krystalů a 20k deuterka HODNĚ bolí, zvlášť když teď mám krystalů cca 2000 a deutarka 10k No
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





propad Empty
PříspěvekPředmět: Re: propad   propad Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
propad
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANTAGON :: Volná konverzace :: Pokec-
Přejdi na: